Windows Phone na razie nie podbił rynku. 'Mango' ma to zmienić.

Zestaw poprawek dla Windows Phone 7 pojawi się jeszcze w tym miesiącu

Microsoft (prawie) oficjalnie ogłosił, że pierwszy zestaw poprawek dla Windows Phone 7 pojawi się lada moment. A już na pewno do końca bieżącego miesiąca.

Microsoft na CES 2011 nie powiedział co prawda tego wprost, ale wiemy od niego samego, że pierwszy zestawu ulepszeń dla Windows Phone 7 pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Skąd to wiemy? No cóż, skoro nazywa się to „January Update” i tak samo wygląda adres URL (january-update.mspx) do informacji prasowych na temat aktualizacji systemu, to chyba rozumie sięto samo przez się.

Poprawki będą bardzo istotne i mają pokazać Androidowi jak bardzo ważny jest centralny serwer aktualizacyjny. Dzięki niemu bowiem wszyscy dostaną uaktualnienie, nie czekając na łaskę producenta telefonu. A co dostaniemy w tym miesiącu? System nareszcie otrzyma Schowek, ma też mieć mocno zoptymalizowany kod, co ma się przełożyć na wydajność. Pojawi się też nowa aplikacja do obsługi Marketplace, czyli sklepu z aplikacjami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.