Znamy cenę i datę premiery konsoli Nintendo 3DS

Nintendo dołącza do manii na 3D. Znamy już wszystkie, ale to wszystkie ważne informacje na temat konsoli 3DS. W tym cenę i datę premiery.

Konsola Nintendo 3DS będzie do kupienia od 27 marca. W przedsprzedaży kosztuje 249,99 dolara i będzie dostępna w dwóch kolorach: niebieskim i czarnym. W momencie premiery dostępnych będzie 20 gier. Nintendo bardzo liczy na zainteresowanie techniką 3D: konsola Wii kosztuje 199,99 dolara, PSP 150 dolarów a DSi XL 160 dolarów. Aczkolwiek, dla sprawiedliwości, warto dodać, że w 2005 roku, w momencie premiery, PSP kosztowało tyle samo.

Nintendo 3DS pozwala na uzyskanie efektu 3D bez potrzeby zakładania specjalnych okularów. Na konsoli zainstalowany będzie suwak, regulujący głębie ekranu. Dodakoto, konsola będzie wyposażona w żyroskop. Urządzenie będzie kompatybilne wstecz z konsolą DS., za wyjątkiem akcesoriów dla Game Boy Advance. Wbudowane oprogramowanie pozwoli stworzyć własnego Mii, prowadzić dziennik aktywności a także przeglądać witryny internetowe.

Ciekawostką jest wbudowany aparat 3D, który pozwala wykonywać trójwymiarowe fotografie.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.