Znamy cenę i datę premiery konsoli Nintendo 3DS

Nintendo dołącza do manii na 3D. Znamy już wszystkie, ale to wszystkie ważne informacje na temat konsoli 3DS. W tym cenę i datę premiery.

Konsola Nintendo 3DS będzie do kupienia od 27 marca. W przedsprzedaży kosztuje 249,99 dolara i będzie dostępna w dwóch kolorach: niebieskim i czarnym. W momencie premiery dostępnych będzie 20 gier. Nintendo bardzo liczy na zainteresowanie techniką 3D: konsola Wii kosztuje 199,99 dolara, PSP 150 dolarów a DSi XL 160 dolarów. Aczkolwiek, dla sprawiedliwości, warto dodać, że w 2005 roku, w momencie premiery, PSP kosztowało tyle samo.

Nintendo 3DS pozwala na uzyskanie efektu 3D bez potrzeby zakładania specjalnych okularów. Na konsoli zainstalowany będzie suwak, regulujący głębie ekranu. Dodakoto, konsola będzie wyposażona w żyroskop. Urządzenie będzie kompatybilne wstecz z konsolą DS., za wyjątkiem akcesoriów dla Game Boy Advance. Wbudowane oprogramowanie pozwoli stworzyć własnego Mii, prowadzić dziennik aktywności a także przeglądać witryny internetowe.

Ciekawostką jest wbudowany aparat 3D, który pozwala wykonywać trójwymiarowe fotografie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.