Niespodzianka!

BlackBerry z aplikacjami na Androida? Bardzo możliwe!

Wracają plotki o zgodności tabletu BlackBerry PlayBook z aplikacjami dla Androida. W statystykach Flurry pojawiła się aplikacja ShopSavvy, uruchamiana ze smartfonów BlackBerry. Sęk w tym, że istnieje ona... tylko w wersji dla iOS-a i Androida.

Już kilkukrotnie wspominano, że PlayBook będzie zgodny z aplikacjami napisanymi dla Androida. Nikt jednak tego oficjalnie nie potwierdził, mimo iż część plotek pochodzi bezpośrednio od pracowników RIM, czyli firmy odpowiedzialnej za BlackBerry. Ale wygląda na to, że to wszystko prawda, a RIM owo rozwiązanie już testuje.

W statystykach firmy analitycznej Flurry pojawił się kuriozalny wpis. Aplikacja ShopSavvy w wersji dla Androida i iOS-a nie jest niczym nowym. Ale ShopSavvy w wersji dla Androida, ale uruchomiona na BlackBerry Curve 8300, 8520 i niezapowiedzianym jeszcze modelu 8600, podniosła kilka brwi. Wygląda na to, że testowanie wirtualnej maszyny Dalvik wkroczyło w kolejny etap a plotki okazały się prawdziwe. Ciekawe, co na to Google.

1
Źródło: ShopSavvy
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.