Breakup Notifier prześledzi życie intymne twoich przyjaciół

Czekasz, aż ona go wreszcie porzuci, byś mógł wyznać jej miłość? A może masz w sobie duszę mega-plotkary? Dzięki aplikacji Breakup Notifier twoje życie stanie się łatwiejsze.

Internetowi stalkerzy, otrzymaliście właśnie nową zabawkę! Aplikacja Breakup Notifier poinformuje cię poprzez pocztę elektroniczną za każdym razem, jak ktoś z twoich znajomych na Facebooku zmieni swój status związku. Chore? Jak się okazuje, jest na to olbrzymi popyt.

Jak opowiada Dan Loewenherz, twórca aplikacji, chciał zeswatać siostrę swojej narzeczonej z facetem, który był, według jego informacji, singlem. Jednak podczas opracowanego przez niego misternego planu, ów facet zmienił swój status na „w związku”, i wszystko poszło na marne. Dan był tak tym poirytowany, że zdecydował się stworzyć do tego aplikację.

Usługa odświeża się co 10 minut i nie melduje się w żaden sposób na twoim profilu, zapewnia więc dyskrecję. Aplikację połączysz ze swoim profilem o tu: Breakup Notifier. Aplikacja w przyszłości ma być płatna (jednak kto otrzyma ją za darmo, nie będzie proszony później o opłatę).

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.