Crysis 2 wyciekł do Sieci

Pierwsza część Crysisa była grą sławną ze względu na... swoje wymagania sprzętowe. Do dziś ciężko o komputer, który udźwignąłby tę grę w 1080p i maksymalnych detalach. Jej druga część ma być pod tym względem lepsza. I właśnie wyciekła do sieci.

Crysis 2, w przeciwieństwie do poprzedniej części, będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale również dział dobrze a nawet, wedle obietnic, ma być bardzo grywalny. Gra pojawi się też nareszcie na konsolach. Innymi słowy, ma być cudnie a my nie możemy się doczekać.

Niestety, Crytek, czyli twórcy gry, mają pewien problem. Ich dzieło, w wersji beta, wyciekło do Internetu. Co więcej, razem z zatwierdzonymi kluczami DRM Solidshield. Oznacza to, że końcowa wersja gry zadziała bez problemu również w trybie „kopii zapasowej”. Szczerze mówiąc, żałujemy. Łatwe pirackie kopie to mniejszy zysk, a bardzo byśmy chcieli Crysisa 3.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.