Streak będzie potrafił komunikować się z Harley'ami. Jednak Dell nie zdążył tego zapowiedzieć...

Dell promuje tablet dla Harleyowców, policja interweniuje

Ekipa sił specjalnych policji interweniowała po wielu telefonach alarmowych w centrum Della w Round Rock w Teksasie. Okazało się, że SWAT udaremnił... zaplanowaną akcję marketingową.

Osoba ubrana na czarno i w stylu Harleyowca weszła do jednego z budynków w centrum Della w Round Rock. Twarz mu zasłaniała maska, pod pachą miał dwa tajemnicze metalowe obiekty. Głosem nieznoszącym sprzeciwu poleciła wszystkim zgromadzonym w centrum sprzedażowym do udania się do lobby. W ten sposób miała się zacząć impreza promująca tablet Dell Streak, jednak przymuszeni do udania się do lobby pracownicy i klienci wzięli sprawę na poważnie, alarmując policję.

Funkcjonariusze prawa nie patyczkowali się, wkroczyli pełną ekipą, pojmali i aresztowali dwójkę osób. Dopiero po kwadransie sprawa została wyjaśniona. W oficjalnym oświadczeniu, Dell „przeprasza za niefortunne decyzje i dziękuje policji za szybką reakcję, wyraża też zadowolenie, że nikomu nie stała się krzywda”.

0
Źródło: KXAN.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.