Znamy cenę Touchpada - droższy od iPada, ale w cenie Motoroli XOOM

HP Touchpad za 700 dolarów? Nadzieje na konkurencję dla iPada blakną?

Jak przekonuje serwis BGR, niedawno zapowiedziany tablet HP Touchpad ma zadebiutować na rynku w czerwcu, a kosztować będzie 700 dolarów. Mało, duży czy w sam raz?

Zaufane źródła serwisu Boy Genius Report twierdzą, że tablet HP Touchpad z łącznością WiFi (bez 3G) zadebiutuje na rynku w czerwcu, a jego cena wyniesie 699 dolarów (około 2100 złotych). To znacznie, bo o 200 dolarów, więcej, niż podstawowa wersja iPada, jednak dokładnie tyle samo, ile kosztować ma Motorola XOOM, kiedy trafi na półki sklepowe już 17 lutego. XOOM jednak w standardzie ma posiadać łączność 3G. Wiemy jednak, że Apple przygotowuje drugą generację swojego tabletu, którego cena również może różnić się od pierwszej wersji. Wtedy dopiero będziemy wiedzieć, czy HP za swój tablet życzy sobie za mało, za dużo, czy w sam raz. Sprawdź pełną specyfikację techniczną Touchpada!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.