HTC Pyramid oparty ma być na systemie Android

HTC Pyramid z dwurdzeniowym Snapdragonem

Faraonowie szepczą, że na rynek zmierza kolejny smartfon firmy HTC, który ma być wyposażony w dwurdzeniowy procesor Snapdragon oraz 4,3-calowy ekran dotykowy.

Według najnowszych doniesień, HTC ma przygotowywać premierę swojego pierwszego smartfona z dwurdzeniowym procesorem, a konkretnie modelem Qualcomm Snapdragon MSM8260 z dwoma rdzeniami Scorpion z taktowaniem 1,2 GHz oraz grafiką Adreno 220. Ponadto w wyposażeniu znaleźć mamy 4,3-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 960 x 540 pikseli (format 16:9) oraz łączność 4G, z której będą mogli korzystać użytkownicy sieci T-Mobile, bowiem właśnie u tego operatora telefon ma się pojawić na przełomie maja i czerwca 2011 roku. Więcej informacji o smartfonie HTC Pyramid być może pojawi się podczas targów Mobile World Congress, które rozpoczną się za niespełna dwa tygodnie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.