Sony Move wkrótce na Pecetach?

Kontrolery Sony Move wkrótce na Pecetach

Poprzez uruchomienie programu "Sony Move Server", japoński producent chce dostarczyć oprogramowanie dla platformy PC, które umożliwi korzystanie z kontrolerów Move, przeznaczonych dla Playstation.

Wygląda na to, że Sony chce ubiec firmę Microsoft w zapewnieniu użytkownikom ruchowych kontrolerów dla platformy PC. Firma z Redmond wciąż nie może się zdecydować, czy chce, czy też nie chce wesprzeć Kinecta na systemach Windows, tymczasem Sony wydaje się być zdecydowane i zdeterminowane, by dostarczyć oprogramowanie i sterowniki dla kontrolerów ruchowych Sony Move na platformę PC. Pierwsze przymiarki zaplanowano na konferencję Game Developers Conference 2011 (GDC), która rozpocznie się 28 lutego. Swoje wystąpienie szykuje głowa działu gier i wsparcia programistycznego w firmie Sony, John McCutchan, podczas którego ma przedstawić założenia projektu „Move Server”. Program ten ma pozwolić amatorom na stworzenie oprogramowania dla kontrolerów Move na swoim własnym Pececie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.