Sony Move wkrótce na Pecetach?

Kontrolery Sony Move wkrótce na Pecetach

Poprzez uruchomienie programu "Sony Move Server", japoński producent chce dostarczyć oprogramowanie dla platformy PC, które umożliwi korzystanie z kontrolerów Move, przeznaczonych dla Playstation.

Wygląda na to, że Sony chce ubiec firmę Microsoft w zapewnieniu użytkownikom ruchowych kontrolerów dla platformy PC. Firma z Redmond wciąż nie może się zdecydować, czy chce, czy też nie chce wesprzeć Kinecta na systemach Windows, tymczasem Sony wydaje się być zdecydowane i zdeterminowane, by dostarczyć oprogramowanie i sterowniki dla kontrolerów ruchowych Sony Move na platformę PC. Pierwsze przymiarki zaplanowano na konferencję Game Developers Conference 2011 (GDC), która rozpocznie się 28 lutego. Swoje wystąpienie szykuje głowa działu gier i wsparcia programistycznego w firmie Sony, John McCutchan, podczas którego ma przedstawić założenia projektu „Move Server”. Program ten ma pozwolić amatorom na stworzenie oprogramowania dla kontrolerów Move na swoim własnym Pececie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.