Gmail - ulubiona skrzynka pocztowa setek tysięcy internautów

Masz Gmaila? Sprawdź, może już nie masz

Dzisiejszego ranka co najmniej 150 tysięcy użytkowników Gmaila straciło możliwość zalogowania się do swojego konta. Co więcej, niektóre z tych kont zostały kompletnie wyczyszczone.

Jeśli na poczcie Gmail przechowujesz cały dorobek ostatnich kilku lat, koniecznie sprawdź, czy nadal możesz się zalogować na swoje konto. Google bowiem zanotowało jedną z największych usterek, co w efekcie uniemożliwia uzyskanie dostępu do własnych skrzynek co najmniej 150 tysiącom użytkowników. Niektóre konta zostały wyczyszczone, a ich dotychczasowi właściciele proszeni są o rejestrację, przy próbie dostania się na nie. Początkowo wydawało się, że liczba wykasowanych kont sięga nawet poziomu 500 tysięcy, jednak Google poinformowało, że błąd dotyczy 0,08 procenta wszystkich użytkowników Gmaila, czyli około 150 tysięcy.

Google już pracuje nad naprawieniem tego błędu. Firma z Mountain View obiecuje, że wszystkie utracone e-maile zostaną odzyskane w „niedalekiej przyszłości”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.