Czy tablet potrzebuje aktualizacji do Ice Cream Sandwich?

Motorola XOOM w akcji – zobacz wideo!

Jeden z najbardziej wyczekiwanych tabletów, Motorola XOOM z Androidem 3.0 Honeycomb, pojawił się na filmiku demonstracyjnym - zobacz co potrafi ta maszyna z dwurdzeniową Tegrą 2.

Po konferencji, na której Google zaprezentowało swój najnowszy system operacyjny dla tabletów, szczęśliwcy z Android Community mogli położyć swoje ręce na najnowszym tablecie Motoroli, opartym właśnie na nowym OS-ie Google’a. Na szczęście, redaktorzy podzielili się swoimi wrażeniami z całym światem, dzięki czemu możemy obejrzeć poniższe wideo. Sam tablet Motoroli, wyposażony jest natomiast w 10-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 z taktowaniem 1 GHz, łączność 4G, wsparcie dla Flash Playera, 1 GB pamięci RAM, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem LED i funkcją kręcenia filmów HD 720p oraz złącze HDMI,

Przypomnijmy, że według ostatnich informacji, XOOM ma zadebiutować na rynku już 17 lutego, w cenie 699 dolarów (ponad 2000 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.