Samsung Galaxy S będzie teraz nieco gorzej wyposażony. Ciekawe, czy jego cena zmaleje

Na rynek trafi nieco gorszy Samsung Galaxy S

Samsung spodziewa się braków magazynowych wyświetlaczy super AMOLED oraz procesorów Hummingbird, dlatego wkrótce na rynek trafią modele "Galaxy SL" z ekranami Super LCD i innym procesorem.

Wygląda na to, że koreański producent właśnie przechodzi przez to samo, co niedawno spotkało firmę HTC i jej Desire’a – braki magazynowe i niewyrobienie się z produkcją wyświetlaczy AMOLED. Samsung planuje bowiem sprzedawać w Azji i na Bliskim Wschodzie nieco gorzej wyposażone Samsungi Galaxy S, które zamiast wyświetlacza Super AMOLED i procesora Hummingbird, mają posiadać ekran Super Clear LCD oraz procesor TI OMAP 3630, ale również z zegarem 1 GHz.

Bateria ma także ulec powiększeniu, przez co proporcjonalnie zwiększy się grubość i waga nowego telefonu, oznaczonego numerkiem GT-i9003 i nazwą Galaxy SL. Tak wyposażony Galaxy S pojawił się także w Niemczech. Nie wiadomo jednak, czy jego cena ulegnie zmianie.

A my wciąż czekamy na premierę Galaxy S2!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.