Prace nad Bulletstorm zakończone, wkrótce premiera!

Bulletstorm, wyjątkowo świeży i wyjątkowo dobrze zapowiadający się shooter autorstwa Adriana Chmielarza i People Can Fly jest już gotowy. Gra skierowana została do tłoczni.

Premiera Bulletstorma nie będzie miała żadnych opóźnień. Polskie studio People Can Fly, wraz z wydawcą (Electronic Arts) potwierdzają, że gra już jest ukończona i pojawi się, tak jak zapowiadano, 25 lutego na półkach sklepowych w wersjach dla Windows, Xbox 360 i PlayStation 3. Gra będzie spolonizowana w sposób kinowy (napisy, bez dubbingu) i dostępna w wersji standardowej i kolekcjonerskiej.

Dla przypomnienia: Bulletstorm jest shooterem, który ma odmienić zupełnie sposób grania w tego typu gry. Gracz, zamiast ostrożnie rozpracowywać się z przeciwnikami, będzie ustawicznie zachęcany do frontalnego, brutalnego ataku. W Bulletstorm to wrogowie mają się nas bać, a nie my ich. Gra będzie nas punktowała za jak najskuteczniejsze i najefektowniejsze rozprawienie się z wrogami. Całość ma zapewnić stały dopływ adrenaliny do mózgu gracza. Biorąc pod uwagę to, że People Can Fly ma już na swoim koncie uznanego na całym świecie Painkillera, wierzymy na słowo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.