W razie kłopotów, kliknij tu i czekaj, aż Market powiadomi cię o nowej aktualizacji

Problematyczna łatka dla androidowego Gmaila

Najnowsza aktualizacja Gmaila dla systemu Android sprawia kłopoty. Niewielkie ilości użytkowników skarżą się na problemy ze stabilnością. Na szczęście, drobne.

Aktualizacja Gmaila, o której informowaliśmy wczoraj (wprowadzając was przy okazji błąd, za co raz jeszcze przepraszamy) nie przebiegła gładko. Do tego stopnia, że Google wycofało ją z Marketu. Problemy dotyczą wybranej, niewielkiej grupki użytkowników, którzy posiadali wersję 2.2 aplikacji. Osoby, które ją na bieżąco aktualizowali nie powinni mieć problemów. Jeżeli jednak należysz do tej niewielkiej grupki, rozwiązanie jest również bardzo proste: wystarczy wejść do menu ustawień telefonu, tam do listy aplikacji, następnie wybrać Gmaila i kliknąć na „odinstaluj aktualizację”. Problemy powinny zniknąć a łatka do łatki ma się pojawić niebawem od Google’a. Jak zawsze, Market cię o tym powiadomi.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.