Google Reader dla Androida z nowymi funkcjami

Reader dla Androida otrzymał poważną aktualizację, zdecydowanie zmieniając aplikację na plus. I to aż w trzech aspektach .

Pierwszą nowością w Readerze jest widżet, który wyświetla ilość nieprzeczytanych wiadomośic. Możesz teraz wybrać dowolne źródło, oznaczenie, osobę lub właściwie cokolwiek i kazać widżetowi liczyć nieprzeczytane wiadomości z danej kategorii. Oczywiście, po kliknięciu w niego, uruchamia on aplikacje w zadanej kategorii. Druga nowość to kolejny widżet, wyświetlający informacje z zadanej kategorii na pulpicie. Podobnie jak poprzedni, po kliknięciu przenosi w to samo miejsce do aplikacji. I, co najważniejsze, aplikacja pozwala teraz jednym kliknięciem oznaczyć wszystkie starsze posty od czytanego jako przeczytane. Ostatnią nowością jest rosyjska wersja językowa aplikacji. Reader jest dostępny, za darmo, na Markecie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.