Ruszyły publiczne beta-testy BlackBerry OS 6

RIM udostępniło wersję rozwojową systemu BlackBerry OS 6. Na razie zadziała ona tylko ze smartfonami Bold 9700, Bold 9780 i Curve 3G 9300. Można go pobrać z witryny producenta.

Jeżeli jesteś na tyle ciekaw nowości, że nie przeszkadza ci fakt, że system wciąż jest jeszcze niegotowy i może zawierać usterki, to zapraszamy na witrynę BlackBerry. System dla tych cenionych przez ludzi biznesu smartfonów jest już dostępny do beta-testów w wersji 6.0.

Bold 9780 co prawda ma już zainstalowany BlackBerry OS 6, jednak omawiana wersja beta zostanie udostępniona również i dla tego telefonu, jak już będzie gotowa. Wprowadza ona bowiem nową zunifikowaną wyszukiwarkę, która w jednym miejscu prezentuje wyniki wyszukiwania zarówno dla Internetu, jak i zawartości lojalnej. Przeprojektowano też pulpit a także uaktualniono przeglądarkę internetową, ostatecznie przesiadając się na silnik WebKit.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.