Poprawki dla polskich Windows 7 nie ma jeszcze, ale wkrótce się pojawi

Service Pack 1 dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2 za parę minut na Windows Update

Już dziś w usłudze Windows Update wyląduje pierwszy Service Pack dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Jednak jeżeli nie jesteś administratorem, nie masz się zupełnie czym ekscytować.

Większość z nas nie skorzysta na aktualizacji najnowszych Windows i Windows Server. Service Pack 1 bowiem wnosi tylko dwie nowości: pierwszą z nich jest RemoteFX, który umożliwia oglądanie Zdalnego Pulpitu w wysokiej jakości, w tym z grafiką 3D czy filmami w wysokiej rozdzielczości.

Druga funkcja dotyczy wyłącznie Windows Server 2008 R2. Pozwoli systemowi na dynamiczne alokowanie pamięci do maszyn wirtualnych.

Aktualizację jednak warto pobrać, gdyż zawiera ona nie tylko wszystkie wcześniejsze łatki (jeżeli już je pobraliśmy wcześniej, to nie będą pobrane ponownie), ale również umożliwi dalsze aktualizowanie systemu o kolejne.

Dodatek Service Pack 1 lada chwila pojawi się w usłudze aktualizacyjnej Windows Update. Polskie Windows dostaną dodatek nieco później niż angielskie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.