Sony NGP, czyli nowa generacja konsoli Playstation Portable

To dlatego będziesz chciał kupić Sony PSP2!

W Sieci pojawił się oficjalny trailer, na którym Sony przedstawia wszystkie zalety swojej nowej, mobilnej konsoli. Jeśli wciąż się wahasz - obejrzyj wideo, wszelkie wątpliwości pójdą w zapomnienie.

Nowe Playstation Portable, którego oficjalna nazwa brzmi NGP (my wciąż posługujemy się zwrotem PSP2), nie wgniotło w fotel przy okazji swojej papierowej premiery. Wyposażenie jest niezłe, ale nie wszystkich przekonuje w dobie nowoczesnych i świetnie wyposażonych smartfonów, na których można nie tylko grać, ale praktycznie robić wszystko. Jak zatem Sony chce wygrać walkę o rynek mobilnych konsol do gier? Odpowiedź znajdziecie w poniższym filmiku. Demonstracje niektórych gier, które pojawią się na rynku wraz z premierą urządzenia, robią ogromne wrażenie, a i rola tajemniczego, tylnego touchpada została wyjaśniona. Co tu dużo mówić, zobaczcie sami!

Po obejrzeniu filmiku, sprawdźcie także, jak wyposażona jest konsola Sony NGP oraz jaka będzie jej cena na rynku!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.