Acer Picasso na CTIA nie zachwycił publiczności

Acer pokazał na targach CTIA androidowy tablet Picasso, który ma nie tylko nie walczyć o skrawki rynku, a bezpośrednio konkurować z Xoomem i iPadem 2. Niestety, według pierwszych doniesień, mogą być z tym problemy.

Picasso ma porównywalne wymiary i wagę do swoich największych konkurentów, czyli iPada 2 i Xooma. Urządzenie, jak zapowiadano, miało pracować pod kontrolą Androida 3.0. Tymczasem zaprezentowany został z… Androidem 2.1. Acer co prawda zapowiada, że to z uwagi na wiele umów z operatorami i że końcowa wersja tabletu, która trafi do sprzedaży, będzie miała Honeycomba Oznacza to jednak, że zaprezentowano urządzenie, o którym nie można opowiedzieć nic, z uwagi na pełne błędów, naprędce sklecone oprogramowanie. A tymczasem iPad 2 i Xoom trafiają do rąk pierwszych konsumentów. Czy będzie jeszcze miejsce na Picasso?

0
Źródło: Android Community
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.