Będzie Wii 2!

Po Internecie krąży masa plotek, a Nintendo uparcie milczy. Sprzedaż Wii idzie coraz gorzej. Nintendo milczy. Kinect i Move wyszły na rynek. Nintendo milczy. Co planuje gigant?

Nintendo nie ujawniło żadnych informacji na temat jakiejkolwiek domowej konsoli. Koncentruje się aktualnie na swoim przenośnym 3DS. A tymczasem Wii coraz rzadziej jest kupowane przez kogokolwiek. Ludzie wolą kontrolery Kinect i Move. Analitycy sugerują: teraz, albo nigdy. Jednak wszyscy wiemy, że analitycy się jak najbardziej znają na swoim fachu, ale to wciąż wróżenie z fusów. Jednak Frank Gibeau z Electronic Arts wie co mówi. A jest on przekonany, że już wkrótce, bo na targach E3, japoński gigant zaprezentuje następcę Wii. Czy powstrzyma ekspansję Kinekta? A może Nintendo zupełnie odpuściło sobie rynek domowych konsol? Chętnie poznamy waszą opinię. Komentarze są do waszej dyspozycji.

0
Źródło: CrunchGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.