Pierwsze wydanie Release Candidate przeglądarki Firefox 4

Firefox 4: premiera już pojutrze

Po dwunastu wersjach beta, jednej wersji release candidate i roku programowania, Firefox 4 pojawi się do pobrania we wtorek, 22 marca, około godziny 15:00 naszego czasu.

Trwają testy Firefoksa 4 RC. Już wiemy, że to ostatnia wersja rozwojowa. Wszystkie usterki zostały już wykryte. Nowych nie znaleziono. Mozilla zastrzega jednak, że nie ma zamiaru wymuszać premiery tego dnia. Jeżeli tuż przed premierą pojawi się nowa usterka do załatania, premiera zostanie przesunięta do czasu zakończenia testów ewentualnej edycji RC2. Wiadomo jednak o pewnych niedoróbkach. Wewnątrz Mozilli ponoć krąży już wersja 4.0.1. przeglądarki.

My już sprawdziliśmy wersję RC, która będzie się różnić minimalnymi detalami od końcowej. Zobaczcie sami jak wypadła w teście porównawczym. My jesteśmy zachwyceni. I bardzo jesteśmy ciekawi waszych powtorkowych wrażeń.

Żałujemy tylko jednego: edycja dla Androida i MeeGo niestety nie zostanie zaprezentowana we wtorek: beta-testy wciąż trwają…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.