Pierwsze wydanie Release Candidate przeglądarki Firefox 4

Firefox 4 RC już jest!

Wszystkie błędy poprawione, do czego potrzebnych było aż dwanaście wersji beta, zatem Mozilla udostępnia pierwszą wersję RC swojej najnowszej przeglądarki Firefox 4. Pobierz ją już teraz!

Wiele czasu, pracy i naszych nerwów, pochłonęła przeglądarka Firefox 4, ale już jest – choć na razie w wersji Release Candidate 1, a więc ciągle może być niestabilna i może jeszcze powodować problemy. To oznacza jednak, że aplikacja wyszła już z fazy testowej beta, poprawiono wszystkie znane błędy i teraz przeglądarka oczekuje na publikację oficjalnej wersji. Aby tak się stało, nie mogą jednak pojawić się kolejne błędy, bowiem możliwe jest także wydanie kolejnej wersji RC.

Czy takowe są, możesz sprawdzić samemu, pobierając najnowszą wersję Firefoksa 4 ze strony producenta. O wszystkich nałożonych poprawkach dowiesz się tutaj, natomiast wszelakie zmiany i nowości, dokonane od czasów ostatniej bety, znajdują się tutaj.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.