Galaxy Tab 10.1 wcale tak bardzo nie odstaje od iPada 2

Galaxy Tab 10.1 wcale nie taki nieadekwatny (wideo!)

W Sieci pojawił się filmik prezentujący wszelkie funkcje, możliwości i aspiracje nowego Galaxy Taba, który wcale nie wygląda na nieadekwatnego do iPada 2, pomimo wcześniejszych słów przedstawicieli firmy.

Chronologicznie rzecz ujmując – najpierw był iPad, potem Galaxy Tab (7″), następnie zapowiedź Galaxy Taba 10.1, tuż po niej oficjalna premiera iPada 2, a po chwili słowa przedstawiciela Samsunga, że ich tablet „odstaje” od nowego konkurenta, a cena musi być „przemyślana”. Wiadomo już, że Samsung nie zmieni wyposażenia swojego nowego tabletu, a swój błąd naprawi przy okazji mniejszego, 8,9-calowego Galaxy Taba. Mimo tego, nam Galaxy Tab 10.1 wcale nie wygląda na nieadekwatnego.

Oczywiście od wszelkiej maści porównań, testów i wyroków o wyższości jednego nad drugim będziemy musieli się wstrzymać do czasu premiery tabletu koreańskiej firmy, choć już wiemy, że serce iPada 2 bije na głowę platformę Tegra 2.

Na poniższym filmiku możemy jednak przekonać się, jak Galaxy Tab 10.1 radzi sobie w codziennych sytuacjach – filmik jest długi, ale warto obejrzeć do końca!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.