Inteligentne etykiety na Gmailu

W dzisiejszych czasach poczta jest filtrowana na wiele kategorii. Powiadomienia z Facebooka, wyciągi z banku, newslettery, rodzina, przyjaciele... jak nad tym zapanować? Google ma pewną propozycję.

Webmail Gmaila uruchomił nową usługę, na razie w wersji eksperymentalnej (oznacza to, że nie jest jeszcze gotowa, i może mieć jeszcze usterki). W ustawieniach webmaila, w zakładce Laboratorium, znajdziemy nową pozycję: Etykiety inteligentne. Mają one automatycznie klasyfikować przychodzącą pocztę do dowolnego zadanego przez nas kryterium. Przykładowo, możemy tak ustawić funkcję, by segregowała mailingi do jednej kategorii, powiadomienia z for do drugiej kategorii, a portali społecznościowych do trzeciej kategorii. Etykiety inteligentne nie wymagają rezygnacji z dotychczas ustawionych etykiet i filtrów i szanują ich ustawienia. Co więcej, można je dowolnie konfigurować i wskazywać pocztę, która została błędnie skategoryzowana.

Zapraszamy do testów, przypominając jednak, że Etykiety inteligentne, jak i wszystkie dodatki z działu Laboratorium, mają charakter eksperymentalny i Google nie odpowiada za ewentualne awarie czy szkody przez nie wyrządzone.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.