iPhone z zupełnie nową wyszukiwarką Google

Aplikacja Google Search dla iOS-a jest teraz szybsza i łatwiejsza w obsłudze. Nawet zmieniła się jej nazwa – do teraz znaliśmy ją jako Google Mobile App.

To, co od razu rzuca się w oczy, to nowe metody interakcji z aplikacją. Ruch palcem w dół wywołuje pasek wyszukiwania i menu ustawień. Na dole pojawiły się skróty do innych aplikacji Google’a (jeżeli mamy takowe zainstalowane). Pojawił się też nowy pasek narzędziowy, dzięki któremu łatwiej filtrować wyniki wyszukiwania: wystarczy wykonać ruch palcem w prawo i pojawiają się przeróżne filtry.

Dodatkowo, w nowej wersji, jeżeli wrócimy do aplikacji po jakimś czasie, możemy zarówno rozpocząć nowe wyszukiwanie (tekstowe, głosowe lub za pomocą aparatu fotograficznego), lub po prostu powrócić do ostatnich wyników wyszukiwania. Google zapewnia też, że wszystkie mechanizmy aplikacji zostały przeprojektowane od środka, przez co wszystko ma być po prostu… lepsze. Aplikacja jest już do pobrania z App Store. Wam również odpowiadają te zmiany?

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.