Jeden z dyrektorów Microsoftu mówi, że MacBooki są najlepsze

Rahul Sood, założyciel Voodoo PC, były dyrektor techniczny działu komputerów dla graczy w HP, obecnie główny menadżer działu Xbox, poleca swoim przyjaciołom na Facebooku notebooki Apple'a.

Czyżby pracownik Microsoftu uważał, że lepsze są komputery Mac? Na to wygląda. To, że Sood ma swoje własne zdanie i jest szczery należy tylko i wyłącznie pochwalić. Jednak dyrektor w jednej firmie, który poleca produkty jej bezpośredniej konkurencji, z pewnością nie spotkał się z aprobatą swojego chlebodawcy.

Każdy dyrektor w świecie komputerów powinien korzystać z notebooków Apple’a. Apple nie tylko projektuje produkty, ale także ich cały ekosystem

– czytamy na jego profilu na Facebooku. Dodał też, że Microsoft to firma zajmująca się przede wszystkim oprogramowaniem, a Apple przede wszystkim sprzętem. Co więcej, Apple sprzedaje wiele produktów Microsoftu. Nie uważa więc, by te firmy były tak dużymi rywalami, na jakich się je kreuje. Ciekawe spojrzenie na sprawę.

0
Źródło: ConceivablyTech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.