Apple iPad 2 ma być mobilniejszy, lepszy i znowu nic nie będzie takie, jak przedtem

Kupiłeś niedawno iPada? Apple zwróci ci kasę

Po oficjalnej premierze iPada 2, tablet Apple'a pierwszej generacji staniał do 399 dolarów. Jeśli się pospieszyłeś i w ciągu dwóch ostatnich tygodni kupiłeś jedynkę, Apple zwróci ci różnicę.

Jeśli przespałeś ostatnie dwa tygodnie i nie miałeś zielonego pojęcia o tym, że zbliża się premiera iPada 2 i pierwszy model stanieje, ale byłeś na tyle przytomny, żeby wydać 499 dolarów na iPada pierwszej generacji, mamy dobre wieści – Apple zwróci ci 100 dolarów, czyli dokładnie tyle, o ile staniał pierwszy tablet z Cupertino po premierze drugiej generacji.

Proces ten działa najprawdopodobniej także i w Polsce, jednak nie mieliśmy okazji jeszcze tego sprawdzić. Wystarczy pójść do najbliższego, autoryzowanego sklepu Apple’a, okazać dowód zakupu iPada, kupionego w dniu 16 lutego 2011 roku lub później i odebrać równowartość 100 dolarów/euro/funtów.

Polska rynkowa premiera iPada 2 już 25 marca. Cena za najtańszy model wyniesie 2099 złotych. Więcej o drugiej generacji tabletu Apple’a dowiesz się tutaj.

Czytaj także: iPad kontra iPad 2 – którego wybrać?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.