Tak wygląda Meizu M9II, nie iPhone 5

Chińczycy sklonowali iPhone’a 5, zanim się pojawił

Meizu prezentuje następcę modelu M9 (klona iPhone'a 4), który będzie wyposażony w 4-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor oraz 1 GB pamięci RAM.

Po premierze iPada 2, przychodzi pora na kolejną wielką premierę Apple’a – iPhone’a 5. Podczas gdy pojawia się coraz więcej plotek o nowym urządzeniu firmy z Cupertino, znany z klonowania telefonów Apple’a chiński producent Meizu, przedstawia kolejną generację swojego smartfona M9.

Model o nazwie M9II ma być klonem iPhone’a 5 (o którym w sumie na razie nic nie wiemy) i zamiast 3,5-calowego ekranu, ma posiadać wyświetlacz o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 640 x 960 pikseli. Dodatkowo znajdziemy tu dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A9, 1 GB pamięci RAM i 1 GB pamięci ROM, podświetlany od tyłu czujnik CMOS oraz 32 GB wbudowanej pamięci flash. A wszystko w obudowie o grubości 9 milimetrów.

Jeśli chodzi o iPhone’a 5, to w wyposażeniu spodziewać się możemy podobnych elementów – z pewnością dwurdzeniowego procesora Apple A5, a także być może większego niż dotychczas ekranu. To na razie jednak wyłącznie spekulacje.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.