Tak wygląda Meizu M9II, nie iPhone 5

Chińczycy sklonowali iPhone’a 5, zanim się pojawił

Meizu prezentuje następcę modelu M9 (klona iPhone'a 4), który będzie wyposażony w 4-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor oraz 1 GB pamięci RAM.

Po premierze iPada 2, przychodzi pora na kolejną wielką premierę Apple’a – iPhone’a 5. Podczas gdy pojawia się coraz więcej plotek o nowym urządzeniu firmy z Cupertino, znany z klonowania telefonów Apple’a chiński producent Meizu, przedstawia kolejną generację swojego smartfona M9.

Model o nazwie M9II ma być klonem iPhone’a 5 (o którym w sumie na razie nic nie wiemy) i zamiast 3,5-calowego ekranu, ma posiadać wyświetlacz o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 640 x 960 pikseli. Dodatkowo znajdziemy tu dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A9, 1 GB pamięci RAM i 1 GB pamięci ROM, podświetlany od tyłu czujnik CMOS oraz 32 GB wbudowanej pamięci flash. A wszystko w obudowie o grubości 9 milimetrów.

Jeśli chodzi o iPhone’a 5, to w wyposażeniu spodziewać się możemy podobnych elementów – z pewnością dwurdzeniowego procesora Apple A5, a także być może większego niż dotychczas ekranu. To na razie jednak wyłącznie spekulacje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.