Za trudna lektura, Microsoft?

Apple, jesteście głupi i piszecie za małą czcionką!

Trwa wojna pomiędzy Microsoftem i Apple o termin App Store. Microsoft twierdzi, że jest zbyt ogólny, by mógł być zarejestrowany. Najnowszej argumentacji Apple'a nie chce przyjąć, gdyż ma... za dużo stron i jest napisana za małą czcionką.

Microsoft wymyślił najprawdopodobniej najgłupszy argument na świecie w wojnie o zasadność rejestracji App Store jako znaku handlowego. Jak twierdzi gigant z Redmond, prawo określa, że wnioski do sądu powinny mieć nie więcej, jak 25 stron i pisane czcionką o rozmiarze 11. Wniosek Apple’a ma 31 stron i jest pisany mniejszą czcionką. Microsoft uważa, że to nie fair, że on sam dopasowuje się do wymogów prawnych, przez co ma mniej miejsca na przedstawienie swoich racji, a Apple drwi sobie z prawa. Niewątpliwie, mają rację, nie zmienia to jednak faktu, że i tak w naszej świadomości pozostaje esencja informacji, którą jest „Argumentacja Apple’a jest napisana przy pomocy zbyt wielu, zbyt małych literek, więc nie uznajemy jej”.

Źródło: Geekwire
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.