Jaki będzie nowy Xbox? Tego, jeszcze, nie wiemy...

Nowy Xbox nadchodzi?

Na portalu LinkedIn Microsoft zamieścił kilka ogłoszeń o pracę, które jednoznacznie wskazują na przygotowania do budowy Xboksa nowej generacji.

Od premiery Xboksa 360 minęło już 6 lat, więc czas najwyższy zacząć przygotowywać nową generację konsoli do gier, pomimo faktu, że obecne urządzenie całkiem nieźle się sprzedaje. Microsoft jednak już kompletuje zespół, który zajmie się projektowaniem nowej konsoli – w portalu LinkedIn pojawiły się ogłoszenia o pracę, między innymi dla „Architekta Grafiki”, co może wskazywać na to, że jeden z głównych elementów konsoli, GPU, nie został jeszcze ruszony. Stąd domysły, iż urządzenie, jeśli w ogóle istnieje, znajduje się dopiero w fazie koncepcyjnej.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że Sony na razie nie zamierza nawet myśleć o nowej generacji konsoli Playstation. Zasłona dymna, czy fakt?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.