Następca Wii bez trójwymiaru

Następna domowa konsola ze stajni Nintendo raczej nie będzie obsługiwała standardu 3D. Informacja ta pochodzi od samego Reggie'ego Fils-Aime'go, dyrektora amerykańskiego oddziału Nintendo.

Fils-Aime udzielił wywiadu redakcji CNN.com International w związku z premierą Nintendo 3DS. Dyrektor chwalił się możliwościami konsoli i techniką wyświetlania obrazu 3D bez konieczności noszenia specjalnych okularów. Ale, z racji tego, że na razie jest to nie do powtórzenia w domowym salonie, następca Wii nie będzie obsługiwał 3D. Jego zdaniem (i, jak twierdzi, całego Nintendo) 3D z okularami nie działa tak, jak powinno. Trójwymiar powinien działać albo bez okularów, albo wcale.

Ciężko się nie zgodzić. Wielu z nas (aczkolwiek nie wszyscy) jest zniesmaczonych modą na granie i oglądanie filmów w niewygodnych, męczących okularach. Następca Wii może pokazać dużą klasę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.