Pierwsze, nieoficjalne zdjęcie Nokii E6-00

Nokia E6 – QWERTY, dotyk i odświeżony Symbian

Do biznesowej linii Nokii już wkrótce dołączy nowy model. E6-00 ma być wyposażona w klawiaturę QWERTY, dotykowy ekran oraz zaktualizowaną wersję Symbiana^3.

Pierwszy raz o nowej Nokii E6-00 usłyszeliśmy już na początku stycznia tego roku. Od tamtej pory „zaległa cisza wręcz grobowa, nie powiedział nikt ni słowa”, ale pomyślano, że to szansa wyjątkowa i opublikowano pierwsze zdjęcie nowego modelu, które podziwiać możecie obok. Oczywiście nieoficjalne.

W wyposażeniu tego biznesowego smartfona mamy natomiast znaleźć klawiaturę QWERTY, ekran dotykowy o nieco wyższej niż zazwyczaj rozdzielczości 640 x 480 pikseli, łączność WiFi, Bluetooth i HSPA, nawigację GPS, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, fleszem LED i filmami HD, a także odświeżoną wersję systemu operacyjnego Symbian^3, między innymi z czterema ekranami domowymi, a nie trzema, jak to było do tej pory. oraz bardziej „elastycznymi” widżetami.

Oczekiwania spore, więc miejmy nadzieję, że oficjalna premiera już niedługo.

0
Źródło: My Nokia Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.