Rekord Guinnessa: 10 milionów sprzedanych Kinectów

Microsoft może być dumny z Kinecta. Urządzenie sprzedaje się szybciej niż produkty Apple. Właściwie to w kategorii sprzętu elektronicznego sprzedaje się najszybciej na świecie. I dzięki temu trafi do Księgi Rekordów Guinessa

Przedstawicielstwo Księgi Rekordów Guinnessa, globalnego autorytetu jeśli chodzi o bicie wszelakich rekordów, potwierdziło dzisiaj, że urządzenie firmy Microsoft – kontroler ruchowy Kinect jest najszybciej sprzedającym się użytkowym urządzeniem elektronicznym na świecie.

Według naszych informacji, średnia sprzedaż Kinecta to 133,333 egzemplarzy dziennie. Łączna liczba sprzedanych kontrolerów Microsoftu na dzień dzisiejszy to ponad 10 milionów. Taki wynik gwarantuje umieszczenie tej zabawki w Wielkiej Księdze Rekordów Guinnessa – Edycji dla Graczy na rok 2011.

Sony, producent konkurencyjnego urządzenia – Sony Move, jak na razie nie skomentowało tej cudownej dla Microsoftu wiadomości.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.