Sony w posiadaniu danych z PayPala hakera GeoHota

Jeżeli zdecydowałeś się pomóc finansowo George'owi "GeoHot" Hotzowi, to zapewne cię zainteresuje, że sędzia przekazał firmie Sony wszystkie informacje na temat wpłat do PayPala Hotza, dokonanych od 1. stycznia 2009 roku.

George Hotz wciąż toczy prawną batalię z Sony. Koncern uważa, że złamanie zabezpieczeń konsoli PlayStation 3 przez Hotza, co umożliwia uruchomienie dowolnych (w tym pirackich) gier na konsoli oraz oszukiwanie w grze online to złamanie praw autorskich. Na razie w batalii wygrywa Sony. Sąd przekazał firmie adresy IP wszystkich, którzy odwiedzili witrynę Hotza, jego kanał na YouTube, blog na Bloggerze i strumień na Twitterze.

Ten sam sędzia, Joseph Spero, zarządził, że Sony uzyska dostęp do danych osób wpłacających pieniądze na konto PayPal powiązanym z mailem [email protected] od 1. stycznia 2009 r. do 1. lutego 2011 r. Gromadzenie dowodów trwa. Tyle że… na co?

0
Źródło: Threat Level
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.