Sprawdź, jak wygląda Office 15

Office 15, następna wersja biurowego pakietu Microsoftu, została już zrecenzowana przez rosyjski serwis. My mamy dla was mnóstwo zdjęć.

Windows 8 nie jest jedynym produktem, nad którym Microsoft pracuje ostatnio w pocie czoła. Tak jak w przypadku systemu, nowa wersja pakietu biurowego Office wyciekła do Sieci. Rosyjski serwis Winreview już zdążył zrecenzować cały pakiet. Chociaż jest to jeszcze wczesna kompilacja Office’a 15, to już możemy przyjrzeć się temu, co nas czeka najpierw w wersji beta, a potem już w finalnym produkcie.

Co prawda zasadniczych zmian w wyglądzie pakietu w stosunku do poprzednich wersji nie będzie, jednak kilka zauważalnych zmian już teraz można dostrzec – między innymi dynamiczny interfejs czy aktualizacje w Outlooku. Całość została zbudowana na platformie NET Framework 4.

Jako że jest to wczesna kompilacja, Rosjanie zwracają uwagę na bardzo częste zawieszenie się pakietu i zamykanie bez żadnego ostrzeżenia. Do wersji beta zatem jeszcze trochę pracy pozostało.

Zdjęcia w galerii powyżej, a więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.