Każdy zakupiony zestaw iPlus możemy bez żadnego ryzyka testować przez cały tydzień

Szybki Internet nie tylko w miastach

iPlus CDMA oferuje klientom szybki internet na terenach, na których nie ma "kablowego" internetu stacjonarnego oraz tam gdzie internet mobilny nie spełniał oczekiwań.

iPlus CDMA to szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu, co pozwala m.in. na swobodne przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów np. na YouTube, słuchanie radia internetowego, granie w gry sieciowe, pobieranie plików czy korzystanie z komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype). Obecnie iPlus CDMA obejmuje obecnie swoim zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku ma objąć około 85% ludności i 90% powierzchni.

W ofercie iPlus CDMA dostępne są trzy atrakcyjne taryfy (50 zł, 70 zł, 110 zł brutto) z wysokimi limitami danych do wykorzystania (od 3 do nawet 25 GB). Dodatkowo przez 12 miesięcy od aktywacji pomiędzy 24:00 a 9:00 rano limity te nie obowiązują i z internetu można korzystać bez żadnych ograniczeń.

Od poniedziałku 14 marca operator sieci Plus rozpoczyna testy nowej usługi. Po zakończeniu testów oferta będzie dostępna dla klientów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.