Przyznajcie się, trójwymiarowego BSoD-a jeszcze nie widzieliście, prawda?

Trójwymiarowy „BSoD” na konsolach Nintendo

Nie tylko Microsoft ma kłopoty z BSoD-ami. Nintendo także skosztowało tej wątpliwej przyjemności - czarny ekran śmierci zaczął pojawiać się na nowiutkich konsolach 3DS.

To, co widzicie na zdjęciu obok, to nic innego jak BSoD w wykonaniu Nintendo. Zamiast koloru niebieskiego, typowego dla systemów Windows, mamy tu kolor czarny, który również nie jest obcy Microsoftowi – skrót BSoD można bowiem rozwinąć zarówno jako Blue Screen of Death, jak i Black Screen of Death. Tym razem ten jakże piękny widok raczy niektórych użytkowników przenośnej konsoli Nintendo 3DS, która niedawno trafiła na rynek.

Japoński producent jest już świadomy zaistniałego problemu i radzi wszystkim niezadowolonym użytkownikom zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji, a jeśli to nie pomoże, udać się do najbliższego autoryzowanego serwisu Nintendo.

0
Źródło: NeoGAF
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.