Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji zawartych w ofercie pracy

Windows 8 na torrentach za kilka dni

Microsoft ciężko pracuje nad Windows 8, a jego rozwój, jak wynika z przecieków, postępuje w błyskawicznym tempie. Wkrótce, jak sądzimy, będzie dane nam to zweryfikować.

Ruszają ściśle tajne, zamknięte beta-testy wczesnej wersji rozwojowej Windows 8. System pojawił się w programie Microsoft Connect, jako dostępny do pobrania. By uzyskać plik, musisz posiadać klucz od Microsoftu, który upoważnia cię do jednorazowego pobrania systemu i instalacji na jednym systemie. Jak wskazuje tradycja, tuż po ukazaniu się systemu w Connect, jest on przekazywany partnerom OEM. I nie wierzymy, by ktoś gdzieś nie przechwycił plików i nie umieścił w sieci Torrent. Wtedy przyjrzymy się następcy całkiem udanej „Siódemki” z bliska (a raczej prototypowi).

Windows 8 ma pojawić się w sklepach na przełomie 2012 i 2013 roku. Pierwsze publiczne beta-testy mają ruszyć podczas najbliższej jesieni.

Czytaj więcej o Windows 8

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.