Jedną z najważniejszych rzeczy w NoDo jest Schowek

Windows Phone 7: operatorzy opóźniają aktualizację

Gdzie ta obiecana aktualizacja dla Windows Phone 7 ze Schowkiem w roli głównej? Wygląda na to, że Microsoft chce sprawdzić naszą cierpliwość. Okazuje się, że Windows Phone 7, podobnie jak Android czy Symbian, jest trapiony brandingiem.

Pamiętacie nasze wychwalanie Windows Phone 7 jeśli chodzi o politykę aktualizacji? Cieszyliśmy się, że Windows Phone 7, podobnie jak iOS, będzie ignorował model telefonu na którym jest zainstalowany i operatora, z którym współpracuje i radośnie się aktualizował do jak najnowszej wersji. Microsoft najwyraźniej się jednak ugiął przed operatorami i spełnił tylko jedną obietnicę. Wszystkie modele telefonów, owszem, będą aktualizowane. Ale te kupione od operatora będą czekać, aż telefonia da zielone światło.

Wygląda więc na to, że na Schowek sobie jeszcze poczekamy. Na szczęście operatorzy, o dziwo, się sprężają i większość z nich planuje dać zielone światło dla tej aktualizacji w czasie nie dłuższym, niż 10 dni od dnia dzisiejszego, a telefony sprzedawane z umową mają już ją zainstalowaną. Jednak nie mamy żadnej gwarancji, że ten trend się utrzyma…

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.