Wyciek: Motorola szykuje supersmartfony

BIONIC dla sieci Verizon, DROID X 2 i DROID 3 w szerszej dostępności, i ponoć to wciąż nie wszystko. Co więcej, wszystkie smartfony Motoroli przyszłości są wydajniejsze od niejednego laptopa.

DROID BIONIC w sieci Verizon będzie kolejną wielką premierą Motoroli i pierwszym smartfonem tej firmy zgodnym z sieciami 4G LTE. Będzie mógł się pochwalić ekranem gHD, 8-megapikselowym aparatem i dwurdzeniowym procesorem.

Następnie na rynku pojawi się DROID X 2 (model MB870, nazwa kodowa Daytona) i DROID 3. Żaden nie będzie zgodny z 4G LTE. Droid X 2 będzie także wyposażony z ekran gHD i dwurdzeniowy procesor, ale jego obudowa będzie bardzo podobna do DROID X. Z kolei DROID 3 będzie miał nową klawiaturę.

Najciekawsze jest jednak urządzenie nazwane nazwą kodową Targa. Wygląda jak DROID X, ale ma ciekawe, chromowane akcenty po bokach. Obsługuje 4G, ma kamerę do wideorozmów, pojemnościowe przyciski na spodzie, wyjście HDMI z boku i 13-megapikselowy aparat z autofokusem. Wow.

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.