Wydajniejszy Flash na Androidzie

Dziś na Android Market pojawi się wtyczka Adobe Flash 10.2. Wymaga wersji systemu 2.2 lub nowszej. Dzięki niej treści flashowe będą wydajniej działać na dwurdzeniowych procesorach i zużywać mniej energii na Androidzie 3.0.

Jeszcze dziś Adobe udostępni nową wersję Flasha dla Androida. Główną zmianą są optymalizacje pod procesory dwurdzeniowe oraz system Android 3.0, ale, jak zapewnia Danny Winokur z Adobe, na aktualizacji skorzystają wszyscy. A to dzięki wielu poprawkom optymalizacyjnym, przez co wtyczka ma pracować wydajniej również i na starszych smartfonach. Niestety, dalej brak akceleracji sprzętowej, więc Tegra dalej będzie się nudziła.

W momencie pisania tego newsa na naszych smartfonach nie było jeszcze dostępnej aktualizacji na Markecie, nie możemy więc potwierdzić, czy przeglądarka faktycznie pracuje wydajniej. Czy ktoś z was już instalował? Jak efekty?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.