Zapomnij o graniu multiplayer, łatkach i dodatkach do gier, sklepie z grami i filmami...

Zobacz, jak wygląda przyszłość platformy Xbox

Na razie nie wiadomo nic oficjalnego o następcy Xboksa 360. Do Sieci wyciekło jednak wideo, które, choć stare, pokazuje kierunek, w jakim chce iść Microsoft.

Omawiany klip wideo nie jest niczym nowym: stworzone zostało w maju ubiegłego roku. Ale to jedyna, jak dotąd, wskazówka na temat następcy Xboksa 360 i celów, jakie chce osiągnąć zespół WGX (Windows Gaming eXperience).

Na klipie widać wyraźną, ścisłą integrację Windows Live i obu edycji Xbox Live (dla Xboksa i Windows Phone) a także duży nacisk na rozrywkę powiązaną z kontrolerem Kinect (co nikogo nie dziwi). Prawdę powiedziawszy, to na klipie nie widać nic, czego byśmy się nie mogli domyślać. Jednak klip jasno pokazuje cele Microsoftu. I jest pierwszym, oficjalnym materiałem tej firmy (mimo, iż wykorzystywanym tylko wewnątrz firmy w celach prezentacyjnych). Zobaczcie sami:

0
Źródło: Between the Lines
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.