Bądź tam z nami na krajowych finałach ImagineCup 2011!

W dniach 19-20 kwietnia 2011 roku w Warszawie odbędą się krajowe finały światowego konkursu Imagine Cup 2011. 10 najlepszych drużyn z całego kraju będzie walczyć o 1 miejsce w kategorii Software Design i później reprezentować nasz kraj na finałach światowych w Nowym Jorku. Bądź tam z nami, bądź na bieżąco dzięki relacji OnLine.

W dniach 19-20 kwietnia 2011 roku w Warszawie odbędą się krajowe finały światowego konkursu Imagine Cup 2011. Jest to konkurs organizowany przez firmę Microsoft, w którym studenci i uczniowie szkół średnich mają szansę wykazać się zarówno wiedzą technologiczną, umiejętnością analizy problemów, zdolnościami prezentacyjnymi oraz zacięciem biznesowym. Więcej informacji o konkursie i kategoriach na http://imaginecup.pl.

10 najlepszych drużyn z całego kraju będzie walczyć o 1 miejsce w kategorii Software Design, by w lipcu reprezentować nasz kraj w Nowym Jorku na finałach światowych. Szczegółowa agenda wydarzenia jest dostępna pod adresem: http://ic2011.studentlive.pl/.

Bądź z nami na finałach krajowych Imagine Cup 2011

Bądź z nami na finałach krajowych Imagine Cup 2011

Będzie to wielkie wydarzenie, którego nie można przegapić. Dołącz do nas również w social media. Być w kilku miejscach na raz niemożliwe? Z nami stanie się możliwe!

  1. Bądź z nami w Warszawie na finałach krajowych Imagine Cup 2011,
  2. Połącz się z nami na: http://facebook.com/grupy.net.it,
  3. Porozmawiaj z nami na: http://twitter.com/ImagineCupPL,
  4. Zobacz nas na: http://www.flickr.com/grupy_net_it.

Dokonaj tego! Bądź w 4 miejscach na raz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.