Burnout powróci, a z nim zgrzyt gniecionej blachy

Według urzędu w Australii, który zajmuje się przydzielaniem kategorii wiekowych do gier, wkrótce pojawi się kolejna gra Criteriona z cyklu Burnout. Ma nosić podtytuł Crash, być wydana przez Electronic Arts i być dostępna na kilka platform.

Na nowego Burnouta wskazują dwie rzeczy. Po pierwsze to, że Australian Classifications Board (organ zajmujący się przyznawaniem kategorii wiekowych do gier) twierdzi, że ocenił już Burnout Crash. Po drugie, Juan José Galera Pérez, programista Electronic Arts zajmujący się lokalizacjami językowymi, napisał na swoim profilu LinkedIn, że pracuje nad grą i że będzie ona w wersjach na konsole Xbox360 i PlayStation 3.

Burnout Paradise nie wszystkim podszedł do gustu. Gra jednak była zrobiona genialnie od strony technicznej i zdobyła olbrzymi sukces na rynku. Z kolei kolejna gra Criteriona, czyli Need for Speed: Hot Pursuit odniosła sukces na każdym możliwym polu. Crash bardzo więc nas ciekawi.

0
Źródło: GamerBytes
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.