Dwa tablety Sony, czyli Honeycomb i dziwne kształty

S1 i S2 to nazwy kodowe nowych tabletów Sony, które cechują się dość nietypowym wyglądem. Jeden posiada zawiniętą obudowę, natomiast drugi dwa 5,5-calowe ekrany dotykowe.

Sony także planuje mocne wejście na rynek tabletów i chce przygotować coś zupełnie nowego, czego na rynku jeszcze nie ma – stąd dość dziwne, nietypowe konstrukcje. Model o nazwie kodowej S1 wyposażony jest w 9,4-calowy ekran dotykowy, a zamknięty w zawiniętej obudowie. Po co? Tego jeszcze nie wiemy, choć mówi się, że dzięki temu tablet jest świetnie wyważony. Model S2 natomiast to składak, wyposażony w dwa 5,5-calowe ekrany dotykowe, które mogą pracować zarówno osobno, jak i wspólnie.

Obydwa natomiast posiadać będą łączność WiFi, dwurdzeniową platformę Nvidia Tegra 2 z taktowaniem 1 GHz oraz moduł 3G/4G. Jak przekonuje Sony, tablety będą miały dostęp do usług muzycznych i filmowych Qriocity, a także do gier Playstation Suite.

Nowe tablety Sony z Androidem 3.0 Honeycomb mają zadebiutować na rynku na jesieni.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.