Gadu-Gadu prezentuje nowy komunikator

Gadu-Gadu udostępniło zupełnie nową wersję swojego komunikatora i prosi was o beta-testy. Edycja 10.5 jest już dostępna dla wszystkich jako rozwojowa kompilacja.
Gadu-Gadu 10.5 beta

Gadu-Gadu 10.5 beta

Testy są otwarte – każdy może wziąć w nich udział. Po udanym etapie testów wydana zostanie wersja stabilna Gadu-Gadu, oznaczona 10.5. W GG 10.5 wprowadzono szereg zmian w stosunku do poprzednich wydań. Zmiany – graficzne i funkcjonalne – dotyczą m.in. listy kontaktów i okna rozmowy. Ich celem miała być przejrzystość i intuicyjność.

Wśród wielu zmian i poprawek są m.in. szybsze uruchamianie komunikatora, łatwiejsze komentowanie opisów, zmieniony panel informacji z portalu gadu-gadu.pl, hoover obok kontaktu pojawia się dopiero po kliknięciu. Można także usuwać kontakty z grupy „Pomocnicy”. Zmian jest znacznie więcej.

Pod tym linkiem http://static.gadu-gadu.pl/gg10test.exe znajduje się wersja GG 10.5, którą możecie już pobrać. Raz jeszcze przypominamy, że to wersja beta, a zatem nieukończona, mogąca wciąż zawierać usterki.

Link sponsorowany: SEO Katalog

Źródło: Gadu-gadu
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.