Hanspree HANNSgiraffe 8 DPF

Współczesne ramki na cyfrowe zdjęcia coraz częściej przybierają nietypowe formy i kształty w celu przyciągnięcia uwagi klientów. Do takich oryginalnych konstrukcji można zaliczyć ramki Hannspree 8 DPF, które mają obudowy w postaci pluszowych zabawek. Przykładem jest model HANNSgiraffe, który wygląda jak… żyrafa. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do najmłodszych i świetnie się sprawdzi jako dekoracja pokoju dziecięcego.
Hanspree HANNSgiraffe 8 DPF

Ramka ma 8-calowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli. Obsługuje praktycznie wszystkie rodzaje kart pamięci a więc nie będziemy mieć problemów z kompatybilnością. Poza tym dostępne jest złącze USB do którego możemy podłączyć typowego pendrive-a lub dysk przenośny. Materiał do odtwarzania można również zapisać na wewnętrznej pamięci ramki, która ma pojemność 256 MB.

Wyświetlanie zdjęć to nie jedyne możliwości jakie ma pluszowa ramka Hannspree. Można również odtwarzać muzykę z plików MP3 oraz filmy w popularnym formacie DivX.

Ekran ramki wyświetla dobrej jakości obraz w naturalnych kolorach. Zmierzony pobór prądu, podczas typowej pracy czyli przeglądania zdjęć wynosił 5,6 W. Jak na 8-calowy ekran, wśród testowanych urządzeń jest to jeden z oszczędniejszych modeli.

Wygodną obsługę urządzenia zapewni przejrzyste menu w polskiej wersji językowej oraz dołączony do zestawu pilot.

Podsumowując model 8 DPF jest nie tylko cyfrową ramką na zdjęcia ale zabawnym multimedialnym gadżetem, który świetnie się sprawdzi jako prezent dla niejednego malucha.

Karol Kulas