Hanspree HANNSgiraffe 8 DPF

archiwum
Ośmiocalowa ramka w bardzo oryginalnej obudowie przypominającej pluszową zabawkę. Wyróżnia się bardzo dużą funkcjonalnością w tym odtwarzaniem filmów DivX oraz obsługą wszystkich kart pamięci. Wyświetla dobrej jakości obraz w rozdzielczości 800x480 pikseli.

Współczesne ramki na cyfrowe zdjęcia coraz częściej przybierają nietypowe formy i kształty w celu przyciągnięcia uwagi klientów. Do takich oryginalnych konstrukcji można zaliczyć ramki Hannspree 8 DPF, które mają obudowy w postaci pluszowych zabawek. Przykładem jest model HANNSgiraffe, który wygląda jak… żyrafa. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do najmłodszych i świetnie się sprawdzi jako dekoracja pokoju dziecięcego.

Ramka ma 8-calowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli. Obsługuje praktycznie wszystkie rodzaje kart pamięci a więc nie będziemy mieć problemów z kompatybilnością. Poza tym dostępne jest złącze USB do którego możemy podłączyć typowego pendrive-a lub dysk przenośny. Materiał do odtwarzania można również zapisać na wewnętrznej pamięci ramki, która ma pojemność 256 MB.

Wyświetlanie zdjęć to nie jedyne możliwości jakie ma pluszowa ramka Hannspree. Można również odtwarzać muzykę z plików MP3 oraz filmy w popularnym formacie DivX.

Ekran ramki wyświetla dobrej jakości obraz w naturalnych kolorach. Zmierzony pobór prądu, podczas typowej pracy czyli przeglądania zdjęć wynosił 5,6 W. Jak na 8-calowy ekran, wśród testowanych urządzeń jest to jeden z oszczędniejszych modeli.

Wygodną obsługę urządzenia zapewni przejrzyste menu w polskiej wersji językowej oraz dołączony do zestawu pilot.

Podsumowując model 8 DPF jest nie tylko cyfrową ramką na zdjęcia ale zabawnym multimedialnym gadżetem, który świetnie się sprawdzi jako prezent dla niejednego malucha.

Karol Kulas

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.