Hotmail integruje się z IE9 i Windows 7

Microsoft, podobnie jak Google, stara się zatrzeć różnicę pomiędzy tradycyjnymi aplikacjami i webowymi. Hotmail może być tego przykładem: można go teraz przypiąć do paska zadań, a ikona będzie pokazywać ilość nieprzeczytanych wiadomości.

Jeżeli korzystasz z Windows 7 i Internet Explorera 9, to możesz skorzystać z fajnego udogodnienia. Kartę z webmailem można bowiem przypiąć do paska zadań, tak jak inne aplikacje. Będzie ona wtedy pokazywać ilość nieprzeczytanych wiadomości i skorzystać ze skrótów prowadzących bezpośrednio do kalendarza czy kontaktów bezpośrednio z poziomu jump listy. Jeżeli już wcześniej przypiąłeś lub przypięłaś Hotmaila do paska, nowe funkcje zadziałają automatycznie. Fajne. Mamy nadzieję, że inne przeglądarki również nauczą się korzystać z dobrodziejstw paska Windows. Specyfikacja i API są dostępne…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.