Jedną z najważniejszych rzeczy w NoDo jest Schowek

Microsoft przeprasza za Windows Phone 7

Wciąż czekasz na aktualizację swojego smartfona i nie chcesz robić jakichś "hokus-pokus", by się zainstalowała? No to się wkrótce doczekasz.

Microsoft uaktualnił listę operatorów, którzy wdrażają aktualizację „NoDo” do Windows Phone 7. Na szczęście większość z nich już jej nie blokuje. Jednak ich zastrzeżenia i wyraźne niedogadanie się między nimi a Microsoftem zaszkodziły opinii klientów na temat Windows Phone 7. Microsoft zdecydował się… przeprosić.

Wiemy, że wielu z was jest rozczarowanych, a nawet rozzłoszczonych. I z pewnością macie do tego prawo. Nie udało nam się sprostać waszym i naszym oczekiwaniom, za co szczerze przepraszamy. Nie chodziło nam o to, by was zawieść. Ale tak się jednak stało. Czy jesteś naszym wiernym klientem, czy też jesteś u nas nowy w świecie Windows Phone, zasługujesz na obiecane aktualizacje. Naszym zadaniem jest zadośćuczynienie wam i dostarczenie ich –

czytamy na oficjalnym blogu Windows. Czy na kogoś to wpłynęło?

Czytaj też: Wiemy, jak łatwo zainstalować NoDo

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.